Hakkımızda

         Türk yazılım firmalarından Asaran Yazılım geliştirdiği paket programlar sayesinde aylar süren eğitim çilesini sona erdirmektedir. Bilgisayar kullanmasını bilen herkesin rahatlıkla kendi şirketinin muhasebe takibini yapabildiği programlarımız en kolay, en hızlı ve en basit şekilde nasıl öğrenilir düşüncesi ile geliştirilmektedir. 2000 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren Asaran Yazılım, geliştirdiği programlar sayesinde ticari işletmelerin kâbusu haline gelen karmaşık muhasebeye son vermektedir. Firmamızın kendi adıyla hazırladığı programların en önemli avantajı uzun bir eğitim sürecini gerektirmemesidir. Asaran Yazılım olarak her türlü işletmenin ihtiyacına cevap verecek ticari programlar, barkod uygulamaları ve satış modüllerini üretmekteyiz. Program hazırlarken her işletim sisteminde çalışmasına ve her donanıma uygun olmasına özen göstermekteyiz.

         Tamamı Türk mühendislerinin ürünü olan yazılımlarımızın sektördeki yabancı menşeli yazılımlardan daha üstün özelliklere sahip olduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır. Küçük işletmelerden büyüğüne kadar tüm sektörlere hitap eden Asaran Yazılım,  muhasebede paket program denildiğinde  ‘muhasebeci olmadan olmaz’ denen düşünceyi kırmayı başardı. Programımızda tüm işlemler muhasebe personeli olmadan da yapılabilmektedir.

         Gelişmekte olan hızlı satış yazılımlarımızla dokunmatik ekran teknolojisinde ön plana çıkarak müşterilerimizi bu teknolojiden faydalandırmada kendimizle yarışmaktayız. Türkiye'de yazılım sektörü pazarının henüz doygunluğa ulaşmadığını görmekteyiz. Hızla gelişen ticari ilişkilerde kullanıcının ihtiyacını karşılayan firmalar kategorisinde ön plana çıktığımızı düşünüyoruz. İşini bilen profesyonel yazılım ekibimiz günümüz yazılım teknolojilerinin gerektirdiği yenilikleri takip ederek müşterilerine ulaştırmaktadır. Veri tabanı olarak SQL Server kullanılan programlarımızın performans yönünden de her türlü testleri yapılmakta, müşterilerden gelen istek ve öneriler de ekibimiz tarafından değerlendirilmektedir.

           Bu uzun yolculukta birlikte çalışacağı bayi ve servislerle her türlü engeli aşacağına inanan Asaran Yazılım ekibinin her üyesi, sorumluluğunu titizlikle yerine getirmektedir.  "Asırları An'a Taşıyan Yazılım Teknolojileri" sloganı ile Türk milletinin hizmetinde olmaya devam edeceğiz...

Asaran Yazılım / Yönetim Ekibi